Последние записи
Пасхальні традиції: оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

 • 900
  грн
  900 грн

  Прививайте вкус с детства. Модные, рваные джинсы для маленьких модников доступны для вас.

 • 435
  грн
  435 грн

  Штаны серого цвета для мальчика – это стильный и современный вариантповседневной одежды. Благородный серый цвет штанов делает эту спортивную модель изысканной и оригинальной, а конструкционный дизайн выглядит необычно и привлекательно. Особенность модели – в её стильном покрое, который придётся по душе не только маленькому моднику, но и его маме.