Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Amaishop

Нет товаров этого производителя.

AMAI shop — это продукт исследования AMAI designlab. AMAI — это видеть, чувствовать и создавать будущее, наполненное любовью. Амайность – это любовь к окружающей среде и себя в ней, это натуральность, экологичность и рациональность. Но это и сладкая любовь (с японского – сладость). Создавая каждый продукт, мы вкладываем всю свою любовь и все положительные эмоции, чтобы каждая вещь, приобретённая у нас в магазине, приносила как можно больше радости и сладких воспоминаний!