Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Daruy

Нет товаров этого производителя.

"Здравствуйте, нас зовут Сергей и Юлия!
Желание создать уникальный продукт появилось у нас обоих. Над воплощением идеи также работали вместе. Прежде всего хотели, чтобы календарь был на украинском языке, поскольку аналогов ему нет.
А потом, появилась идея использовать патриотическую символику и колоритные картинки на дополняющих магнитах. Вот так, и "родился" у нас "Патриотический календарь". Хотелось бы отметить, что мы вложили частичку себя в наш продукт. Верим, что календарь понравится, и станет частью домашнего интерьера или украшением офиса.
Команда Daruy "