Последние записи
Пасхальні традиції: оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

 • 199
  грн
  199 грн

  Внимание-внимание!                                                             Милая коточашка ищет хозяина!Отдаем только в хорошие руки:) Ну посмотрите  на нее. У нее уже от тебя мурррашки:)                                                 Чашка -  признание!Чашка -  любовь! Чашка - хорошое настроение!

 • 59
  грн
  59 грн

  Нежное облачко, которое просто тает во рту. Вы не сможете остановиться!

 • 420
  грн
  420 грн

  Постер “#100 BUCKETLIST Kamasutra Edition” от Motive.me – это новый интерактивный скретч-постер, который мотивирует разнообразить интимную жизнь влюбленных сотней пикантных вариаций.

 • 69
  грн
  69 грн

  Сладкие воздушные зефирки, чашечка кофе или теплого какао, любимый фильм, уютный вечер.. М-м-м, идеально!Маленькие зефирки — нежные сладкие облачка, которые завораживают и влюбляют в себя с первой же секунды.Кроме этого, эти удивительные лакомства — очень легкая и совсем безвредна вкусняшка для фигуры.