Последние записи
Пасхальні традиції: оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

 • 209
  грн
  209 грн

  Рамка в стиле минимализма отлично впишется в любой интерьер. Абсолютно безопасна для здоровья. Такую рамку можно как ставить на стол, так и крепить на стене.Высота приблизительно 25-28 см.

 • 210
  грн
  210 грн

  Подставка для мобильного телефона с небольшой рамкой для фотографии, рисунка. Оригинальный подарок, выполнен из продольного среза сосновой ветки. На лицевой стороне предусмотрен держатель для мобильного телефона, смартфона. Подставка может быть хорошим подарком на рабочий стол в офис.