Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель J`elite

Серия наших эксклюзивных продуктов призвана дарить тепло и эмоции, вдохновлять и открывать новые горизонты. Мы собрали лучшую команду и проделали огромную работу с единственной целью - подарить Вам наслаждение незабываемым вкусом J'Elite. Мы тщательно контролируем производство на каждом этапе - от проработки идей и рецептов, отбора лучших продуктов и специй до ручной варки продуктов и упаковки. Многолетние традиции, любящие свое дело техгнологи, бескомпромиссное качество - всё это продукты J'Elite на Вашем столе.