Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Just feel

Just feel - украинский бренд, начавший свою творческую деятельность с 2014 года в Киеве. Мы готовы слушать Ваши пожелания, возможно критику, ибо мы желаем совершенствоваться. Наша творческая команда в своих изделиях создала гармонию мысли и ощущений. Все изделия сделаны исключительно с натуральной кожи животного происхождения.  По отношению к другим маркам, у нас 100% ручная прошивка,  уделяя особое внимание каждому стежку.  Мы хотим что бы вы почувствовали то настроение с которым создается JustFeel!