Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель KOZMA


«KOZMA» - это молодой украинский бренд, который был основан в 2013 году.


Наша команда работает над созданием аксессуаров из кожи, льна и других натуральных материалов. Главная идея нашего творчества воплощена в кожаных сумках с ручной вышивкой. Изделия бренда «KOZMA» имеют аутентичный почерк благодаря западно-украинским корням главного дизайнера команды - Ольги Козьмы.


Современный кэжуал в сочетании с украинской вышивкой, ручная работа и любовь к тому, что делаешь - это главные особенности бренда.