Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Manteca

Украинский производитель арахисовой пасты Manteca – производит для Вас чрезвычайно питательный и вкусный натур продукт из отборного арахиса.
Полезное влияние нашего продукта трудно переоценить: укрепляет иммунную систему, способствует улучшению функционирования сердца, печени, нервной ткани, снижает риск сердечно-сосудистых заболеваний и возникновения сахарного диабета, а также, как и все орехи, стимулирует умственную деятельность! Арахисовое масло Manteca рекомендуется как детям так и пожилым людям, как спортсменам так и для диет!