Последние записи
Пасхальні традиції: оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

 • 300
  грн
  300 грн

  Nevroz - достойный пример писательского перфекционизма, на её создание автору понадобилось 5 лет. Книга содержит 5 глав, каждая из которых является независимым организмом и содержит глубокий подтекст. В стихотворениях, составивших эти главы, применён метод Айсберга (возвышающегося над поверхностью воды лишь на 1/8), позволяющий доносить весьма сложное...

 • 150
  грн
  150 грн

  Ваня Якимов - душа современной поэзии. Его стихотворения не оставят равнодушными даже самого ярого циника. Нежность и любовь, с которой написана каждая строка, трогают глубокие и светлые фибры наших душ. Вы держите в руках первый сборник стихов и писем Вани, которые уже успели покорить столицу и не только.