Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Remember Me

Нет товаров этого производителя.

Творческие люди всегда пытаются сделать этот мир лучше и передать всю его красоту, которую каждый может увидеть сквозь пелену обыденности. Такая же участь постигла и авторов проекта Remember.Me. Все началось с простой идеи, которая переросла в общее дело. Нет ничего лучше, чем дарить людям красоту, маленькую частичку себя.


Нас вдохновили новые идеи, стиль и конечно же наше время! Наша цель - оригинальность, доступность и открытость. Remember.Me - это проект, направленный на распространение добрых эмоций, впечатлений и чувств.