Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Иван Похвалин

Кожевеная мастерская Ивана Похвалина POHVALIN leather works. Кожаные изделия ручной работы. Очень разноплановые и многогранные. Ассортимент товара предоставлен в разных цветах как от классических : черном, коричневом так и даже цвета индиго, насыщенного красного ,зеленого.
Кожаные изделия можете подобрать для любого человека : девушке вместительный кошелек, мужчине удобное портмоне.
Так же, для тех кто не хочет портить сумку своими ключами возможно приобрести стильную ключницу ручной работы которой больше не будит ни у кого.
Оригинальную сумку насыщенных цветов.

Можно отметить что кожаные изделия Ивана Похвалина - очень практичные, кожа мягкая и долго служит.