Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Капелюх

Иногда для уверенности в своем стиле, радостной улыбки и легкости в походке не хватает какой-то маленькой детали. Пусть ею станет головной убор от Творческой мастерской «Капелюх». Ретро или современный стиль? Этно или гламур? Фетр или солома? Большой цилиндр или крошечная шляпка-таблетка? …Трилби, федора, чалма, канотье, пилотка, котелок, клош, ковбойка, треуголка, сомбреро, берет, панама, тюбетейка, кепка, козырек, очипок, кивер, фуражка и многое другое… Смело выбирайте на свой вкус! Главное – ваше желание экспериментировать и примерять новые образы.


Украсьте собой нашу шляпку!