Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель КотоФабрика

Нет товаров этого производителя.


Перепробовав десятки вариантов конструкции, мы подобрали идеальные пропорции и материалы,и не без гордости представляем MilkBox.

Как мебель из IKEA. Крут в любом интерьере, особенно если ваша кошка — хипстер, в своей кошачьей душе.Как мебель из IKEA. Крут в любом интерьере, особенно если ваша кошка — хипстер, в своей кошачьей душе.


Трехслойный микрогофрированный картон Т-25, Е-профиль с белым лайнером — звучит серьезно, не правда ли? А ещё он очень легкий и крепкий.