Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Mirabella postcards

Однажды я пошла в магазин, чтоб выбрать открытку для подруги. Очень долго выбирала, но так и не нашла ничего подходящего. Я вернулась домой и на домашнем фотопринтере распечатала одну из творческих работ из своего блога.
По иронии судьбы, у меня была бумага с полями для адрессата на обратной дороге. Потом я распечатывала вот такие импровизированные открытки снова и снова. Позже - добралась до местного ларька оперативной полиграфии, а ещё позже до большой типографии и напечатала тираж открыток.
С тех пор я придумала очень много разных открыток, и создала свой стиль, который назвала MIRABELLA POSTCARDS.