Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Granatyr

Нет товаров этого производителя.

Добро пожаловать в мир молодежного бренда GRANATYR!


Примерьте на себя яркие краски заката, теплого солнца и белоснежного песка. Откройте в себе нежное утро, посвятите свой день новым открытиям, а вечером отдайтесь веселым танцам до упада в одежде GRANATYR.


Натуральные ткани, мягкие фактуры, необычные дизайнерские решения, прекрасное соотношение цены и качества подарят Вам энергию и настрой для новых свершений.


Вдохновляйтесь, творите и создавайте свой собственный имидж с брендом GRANATYR!