Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Remade

Ежегодно для покрытия спроса мирового кожаного производства, необходимо более миллиарда животных. Сложно представить какое количество изделий просто выбрасывается. 
Мы принципиально шьем только из вторичной кожи и продвигаем данную идею среди коллег «по цеху». 
Наша компания хоть и в незначительных объемах, но все же, сокращает количество потребляемой «новой» кожи. Если хотя бы часть компаний, перейдет на вторичное производство, мы едиными силами сможем уменьшить спрос на шкурки животных.

Каждый REmade - это дань уважения экологии и забота о природе.
Замкните цикл вместе с нами!