Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Sekta

SEKTA – коммьюнити иллюстраторов и художников, которое сформировалось в Киеве на основе формации свободных художников в 2009г.
На данный момент в сообществе состоит больше 100 художников из Украины, России, Литвы, Греции, Японии, Великобритании, Бразилии, Колумбии, США и Канады.
Ассортимент марки насчитывает больше 150 артикулов: футболки и майки, платья, брюки, свитера, джинсы и шапки. За 3 года выпущено 19 коллекций , вещи из которых продаются в Украине, России, Канаде и Колумбии.
Еще