Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Tony&Vitalyano

Tony & Vitalyano – новый, молодежный бренд эксклюзивной, лимитированной, дизайнерской одежды. Создателями являются участники группы LCA (Anthony, Vitalyano). В декабре 2013 года LCA выпустили свой дебютный альбом Big money Big problems, в поддержку которого было создано лимитированную коллекцию футболок. Эти футболки расходятся всего за неделю, после чего было принято решение продолжать развивать линию одежды группы под брендом Tony&Vitalyano. Удлиненные футболки с вставками из кож. зама — основная фишка дебютной коллекции. Этот тренд пошел из США, куртки, штаны, регланы и худи из кожи стали очень популярны в индустрии Хип-Хоп моды. Можно было часто увидеть такие вещи на Kanye West, Jay Z, Chris Brown, Rihanna и других.