Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Фиточай

Нет товаров этого производителя.

Польза травяных чаев неоспорима. Но много ли людей знают, какие растения действительно полезны, как и когда правильно их собирать? Современный ритм жизни просто не позволяет людям заниматься сбором и сушкой трав, даже при наличии необходимых знаний. Но разве это повод отказываться от чудесных даров природы?
Цветы и травы, выращенные у подножия Карпатских гор, заготавливаются вручную и сборы составляются по старинным семейным рецептам, чтобы Вы могли насладиться вкусом и ощутить пользу прекрасного чая у себя дома.
Еще