Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель ФОП Ермолова

Kyiv Style — это лучшие в Украине иллюстрированные блокноты, яркие, оригинальные и вдохновляющие. Миссия Kyiv Style — дарить радость и яркие эмоции от использования блокнотов при помощи идей и дизайна. Чтобы, открывая блокнот, люди чувствовали, что их день стал чуточку веселее.

Kyiv Style — это не просто блокноты, это всегда истории: для каждого нового блокнота мы придумываем оригинальную тему и особенное наполнение. Мы насыщаем наши блокноты по максимуму и стараемся сделать их живыми, чтобы они заставляли ваши сердца биться быстрее, а вас — улыбаться чаще.