Последние записи
Пасхальні традиції:  оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель Lucky Cookie

Нет товаров этого производителя.

Привет, меня зовут Андрей и это мое домашнее печенье. Идея родилась примерно полгода назад, хотелось попробовать что-то новое, то что будет дарить радость всем и в тоже время доставлять удовольствие себе. Так я и начал выпекать первые печеньки. Но должное нужно отдать моему отцу, так как именно он является "создателем". Все дело в простоте, искренности и заботливых руках. Все это придает по-настоящему домашний вкус печенью. Попробовав его вы сразу вернетесь домой, почувствуете тепло и уют и забудете на миг о насущих проблемах.