Последние записи
Пасхальні традиції: оригінальні способи фарбування яєць

Пасха – світле та чисте свято весни, яке веде за собою спокій та мир. Неодмінним та найцікавішим атрибутом цього свята являються писанки. Сьогодні ми не будемо говорити про бабусин спосіб фарбування яєць у лушпинні, фарбування шпинатом чи бурячком або про розпис гарячим воском. Ми поговоримо про оригінальні способи фарбування писанок, завдяки яким ваш пасхальний стіл стане особливим, яскравим та неповторним.

Модні тренди одягу: весна-літо 2017

Нарешті після довгої та холодної зими виглянуло сонечко. Саме час зайнятись оновленням весняного гардеробу. Вибір тенденцій цього сезону настільки різноманітний, що кожна модниця зможе обрати собі образ, що припаде до душі.

ТОП-10 КРЕАТИВНИХ СМАКОЛИКІВ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ В УКРАЇНІ

В кожного з нас в душі живе маленький ласун. Якщо хочете подарувати щось солодке та водночас оригінальне, пропонуємо десятку найцікавіших смаколиків, що виготовляються в Україні. 

Производитель JuTaki

 • 99
  грн
  99 грн

  Полезные фруктово-ореховые конфеты без сахара и добавок в эко-упаковке, изготовленные исключительно из высококачественных растительных ингредиентов. Достойная замена традиционным сладостям с пользой для организма! Classic - универсальная серия конфет с полноценным составом и нежным вкусом.

 • 149
  грн
  149 грн

  Конфеты JuTaki - самые "правильные" сладости, изготовленные по эксклюзивным, авторским рецептам без сахара, меда и добавок. Способствуют укреплению иммунитета, ускорению обмена веществ, выведению шлаков из организма, нормализации и снижению веса, а также улучшению состояния кожи, ногтей, волос. Ассорти - элитная серия конфет, где состав каждого вида...